1 / 5
Skoda oktavija
6.000 €
18.09.2022 19:10

Струга / Струга

Марка:

Skoda

Модел:

Octavia

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA SKODA OKTAVIJA VO DOBRA SOSTOJBA KAROSERISKI I MEHANICKI SUPER MOZE ZAMENA SAMO ZA POMALA KOLA ILI DJIP NAD 2005 I MOTOR OD 50 DO 300 KUBICI MOZE I MOTOR NA 4 TRKALA POVELETE ODGOVARAM SAMO NA TELEFON I TOA VO SEKOE VREME POGODNA I ZA NOF VOZAC BIDEJKI IMA 77 KV

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Beshir
Потврден огласувач
076687446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам