1 / 6
citroen c5
3.000 €
01.12.2022 09:42

Струга / Струга

Марка:

Citroen

Модел:

C5

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA CITROEN C 5 MEHANICKI VO SUPER SOSTOJBA MOTOR MENUVAC KUPLUNG KOCNICI KOLATA NAVISTINA NEMA STO NEMA KOZA NAVIGATOR NEMA TROPANJE LUPANJE MALECKI ZABELESKI NA KAROSERIJA VNATRE NEMA SEDISTE OSTETENO ILI ISKINATO NEMA DUGME RASIPANO MOZE DASE VIDI I PROBA KOGA SAKATE ODGOVARAM SAMO NA TELEFON MOZE ZAMENA SAMO ZA POMALA KOIA NEE VAZNO DALI JE BENZIN ILI DIESEL KOJ IMA POTREBA OD FAMILIJARNO AUTO POVELETE

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Beshir
Потврден огласувач
076687446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам