1 / 2
Edinacni krevetcinja
9.990 МКД
13.000 МКД
06.08.2022 12:57

Охрид / Охрид

Se prodavaat Dve edinacni krevetcinja moze I da se stavaat na sprat so dushek biro i stol komolet

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075446063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам