1 / 7
Audi 3 bg tablici pali vozi
1.050 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.06.2022 06:15

Берово / Берово

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Info na 076387748
Full oprema
Klimatronic
Abs
Servo
elektrika na stakla
3 vrati
Itn

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071304630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам