1 / 3
Se prodava Subaru Legacy 2.0D AWD
1 €
09.07.2022 13:00

Велес / Велес

Марка:

Subaru

Модел:

Legacy

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Subaru Legacy 2.0D karavan
2010 god. na CH tablici
110 kw BOXER motor, felni BARACUDA 17ki, novi gumi Hankook zatemneti stakla
Gratis novi rezervni delovi
Sredna potrosuvacka 7,6
Voziloto ne e carineto i e vo licna sopstvenost, ne e od avto plac
Cena po dogovor
Tel.070288253

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070288253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам