1 / 3
SPRINT SO SIMANO OPREMA DONESEN OD ITALIJA
4.500 МКД
5.000 МКД
Денес 10:05

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Vo odlicna sostojba so simano oprema moze da se vidi koga sakate

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

nikola
toso daskalo 28/21
Потврден огласувач
078424370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам