Продавам Рено 9
1 €
26.11.2022 19:41

Штип / Штип

Марка:

Renault

Модел:

R 9

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

48 kw / 65 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Продавам Рено 9 од прв сопственик со истечена регистрација и во солидна состојба.

Информации на: 071/219-518 Ванчо и 071/314-629 Даница

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

D
Потврден огласувач
070219523
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам