1 / 11
MV Agusta F4 1000cc
12.000 €
Цената не е фиксна
03.08.2022 19:19

Кичево

Марка:

MV Agusta

Вид:

Спортски

Година:

2010

Модел:

F4

Километри:

25000

MV Agusta F4 1000cc
bez nikakva mana
moze i zamena
078 224 884

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
078224884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам