1 / 3
Office/Gaming Setup
18.000 МКД
Цената не е фиксна
25.06.2022 12:23

Чаир / Скопје

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Компјутерот е во одлично состојба, многу малце користен само за онлајн школо .
Сетуп-от ви дојде комплет со монитор, тастатура и маус

Монитор: AOC 19 Inch, 60hz
Тастатура: Led Backlight Keyboard ZYG-800
Маус: USB Optical Mouse

Перформанци на компјутерот:
Processor: i3-7100 3.90ghz
RAM: 16 GB DDR4
GPU: GT 1030
HDD: 1 TB

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Jetmir
Потврден огласувач
071935444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам