1 / 1
Set za poliranje
600 МКД
03.07.2022 15:09

Аеродром / Скопје

Set za poliranje 9 sungeri i dodatok za stavanje na burmasina, strafilica, brusalka
Cena: 600 denari.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Нега на автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
076475044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам