1 / 4
chicco next to me krevet
4.800 МКД
Цената е фиксна
13.08.2022 17:36

Ѓорче Петров / Скопје

Vo odlicna sostojba!

Ви овозможува бебето да спие во вашата соба првите шест месеци. Креветчето со помош на каиш се прикачува на креветот на родителите. Со заоблена форма. Меки обложени страни за екстра удобност. Вклучен душек. Навлаката се вади и може да се пере. Висината на лежечкиот дел се прилагодува помеѓу 35см и 52см. Може да се навали на двата краја поединечно, користејќи ги 6 позиции во висина. Лесно може да се пренесува користејќи ги 2 тркала со кочници. Одговара на повеќе видови на кревети. Лесно да се прикачи или откачи од креветот на родителите. Едноставно за монтирање и користење. Вклучена е торба за транспорт и складирање. Димензија на креветчето 94 х 69 см и висина 66 до 81 см.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

ganimete.zendeli@mtsp.gov.mk
Потврден огласувач
076493193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам