1 / 5
Hyundai Accent 1.4 2006 Cena po dogovor
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.08.2022 04:17

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Hyundai

Модел:

Accent

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam Hyundai Accent 1.4 so 85hp, prv sopstvenik so pominati 210000km realni, so standardna oprema i vo solidna sostojba.
Napraven e servis pred 2000km ulje, filti... Gumi skoro novi, moze da se vidi vo sekoe vreme...
Hyundaito e vo odlicna sosdojba redovno oddrzuvano i nema potreba vo momentot nitu eden denar da se vlozi vo nego.
Lice za kontakt ZVONKO 070357488

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DD
Потврден огласувач
078414221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам