1 / 2
Samsung Galaxy S9 kako nov
14.500 МКД
15.000 МКД
31.07.2022 23:27

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy S9

Боја:

Roségold

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava mnogu malku koristen Samsung Galaxy S9, kupen od USA.
Kako nov e, bez nitu edna grebnatinka.
Gratis zastitni stakla i maska.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Драгана
Потврден огласувач
076611179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам