1 / 4
Продавам кревети
6.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.07.2022 21:09

Аеродром / Скопје

Се продаваат два кревети со механизам и фиока, без душеци.

Димензиите се 200х90

Цената е вкупна за двата кревета

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
070327576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам