1 / 2
BARAM STARI KUKI ZA IZGRADBA NA MINI ZGRADI
1 €
29.06.2022 16:32

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4,5

Квадратура:

350 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Strog centar vo Bitola

BARAM STARI KUKJI ISKLUCIVO VO STROG CENTAR NA BITOLA ZA IZGRADBA NA MINI ZGRADI INFO:071322913

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Natasa
Потврден огласувач
071322913
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам