1 / 5
Se prodava klima ured Gree inverter 3.5 kw A++
1 €
Денес 09:28

Прилеп / Прилеп

Se prodava klima ured Gree inverter 3.5 kw A++ so preostanati osum godini garancija.
Cena 20000 den

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
076443836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам