1 / 6
VW PASSAT 2.0 TDI
4.999 €
Цената е фиксна
25.06.2022 16:16

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW PASSAT 2.0 TDI

FULL OPREMA

MOZNA ZAMENA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Struga
Потврден огласувач
072222635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам