1 / 4
Se prodava Peugeot partner 2007
По Договор
25.06.2022 16:34

Делчево / Делчево

Марка:

Peugeot

Модел:

Partner

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Neregistirana novi gumi 2007 god. 1.9 običen dizel Vo odlična sostojba DELČEVO .tel-071-329-066 cena po dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
071329066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам