1 / 1
Higenicarka
10 €
26.10.2022 12:57

Битола / Битола

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Албански

Компјутерски вештини :

Не е важно

40 godisna zena bara rabota kako higenicarka na stanovi , kukji , objekti , kancelarii.
Moze i kako pomosnicka na postari lica nega i vrsenje na domasnite sekojdnevni potrebi.

Tel za kontakt:

+389 75364250

+389 75364250

+389 75364250

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

L
Потврден огласувач
077577789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам