1 / 12
MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD
6.950 €
Денес 11:12

Велес / Велес

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Outlander

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭,
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VISOKO NIVO NA OPREMA, REALNI 180.000.KM
SO SERVISNA KNISKA, ODGOVARAM SAMO NA TEL.077-533-906 BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам