1 / 12
FASADI STIROPOR MOLERAJ
2 €
13.11.2022 11:26

Кисела Вода / Скопје

FASADI STIROPOR.. MOLERAJ RENOVIRANJE STANOVI KUKI STARI ISPUKANI ZIDOVI BETONSKI OGRADI LEPAK MREZA ABRIP KULIRPLAST I DRUGI USLUGI 25god.ISKUSTVO.... BRZO KVALITETNO I EFTINO TEL. 077 502 683

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
077502683
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам