1 / 7
LIEBHERR 902 16 ton bager gumas
10.000 €
25.06.2022 17:29

Струмица / Струмица

Liebherr A902
Година на производство 1989
Тежина 16 тони
Сила на мотор 100kW/134HP
Корпа 0,8m3
Во одлична работна состојба, редовно сервисиран и спремен за работа веднаш.
Едноставна машина за оперирање и лесно одржување
Информации на 070253737

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Ацо
Потврден огласувач
070 253 737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам