1 / 12
Golf 5 plus
По Договор
28.06.2022 17:57

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava golf 5 plus donesen od germanija 2005 god 1600cc 102hp benzin
Za poveke info javete se na:
077907723 denis
077907723 denis
077907723 denis

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078454618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам