1 / 11
Озвучување , осветлување Ozvucuvanje , osvetluvanje RENTAL
По Договор
20.03.2023 19:31

Скопје Центар / Скопје

Изнајмување озвучување , осветлување , дим машина

Секаков вид настани

Наш превоз и монтажа

078255565 VIBER PROSOUND -RENTAL-

Категорија: Музички инструменти и опрема / Изнајмување

Се продава од:

Prosound
Потврден огласувач
078255565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам