1 / 1
Ryzen 9 3900X bez cooler eftino
18.000 МКД
Цената е фиксна
13.08.2022 16:20

Аеродром / Скопје

Celosno ispraven, koristen 6 meseci.
Fiksna cena 18.000 denari, ako ne vi odgovara cenata ne se javuvajte za poeftino

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
070397482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам