1 / 3
Inverter 12v 220v 600 w Nordic power
4.000 МКД
26.06.2022 00:03

Скопје Центар / Скопје

se prodava inverter Nordic Power 12v 600 w donesen od svajcarija ,prakjam po kargo

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Slusalki Sbs

3000 МКД

Kamera Zeis 1970

100 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам