1 / 11
Kia Sorento 2.5 Crdi 2005 god 4x4 Full
5.700 €
08.08.2022 12:43

Штип / Штип

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kia Sorento 2.5 Crdi 2005 god 4x4

Full oprema
Odlicna SostojbaOprema:

- Aluminski Felni
- Novi Gumi
- 
Sedista i Enterier zacuvani
- 1 Kluca

- DVD player
- Usb Polnac

- 4x4
- Lock 
Senzori za dozd

- Multimedia Input
Bord Kompjuter

- Klimatronik Dvozonski

- Komandi Na Volan

- 12 x Airbag
- Esp
SRS
Abs

- Elektrika na prozori
- 
Elektrika Retrovizori

- Tempomat
- 
Centralno zaklucuvanje
☎️ 074 / 207-307

☎️ 074 / 207-307

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

oglasnik
Потврден огласувач
074207307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам