1 / 12
TREK TOP FUEL 8 2021
1.800 €
24.09.2022 17:12

Велес / Велес

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

GOLEMINA XL
https://99spokes.com/en-EU/bikes/trek/2021/top-fuel-8-nx
CENATA E FIXNA!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам