1 / 9
Dzip Nissan Pathfinder 3.3benzin Avtomatik 4x4 off
2.400 €
2.700 €
05.08.2022 08:54

Струга / Струга

Марка:

Nissan

Модел:

Pathfinder

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Dzipot e vo ispravna vozna sostojba bez nikakov defekt.
Motor avtomat reduktori ispravni.
Motor 3.3benzin V6.
4x4 brzi spori
Socuvan za godinite ne e droben po planini po drva.
BEZ DOKUMENTI.
Pominati 89000milji.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам