1 / 9
JEEP GRAND CHEROKEE 4.0
3.500 €
26.06.2022 10:02

Виница / Виница

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Menjac defek nema R
Motor reduktor deferencijali ispavno
Mk dok
Dizna plin
Lift 8cm

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071361689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам