1 / 2
Продавам чистач на пареа за подови
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2022 15:12

Бутел / Скопје

Продавам чистач/ѓогер на пареа H2O Mop Ultra (се користи за чистење подови и други површини во кујна или купатило со помош на различни делови), купен во топ шоп, во добро сочувана состојба.Цената е 3000ден

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Suzana
Потврден огласувач
070910788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам