1 / 12
Opel Astra GTC
3.850 €
16.08.2022 15:06

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Opel Astra 1.7 GTC 74kw 101ks.Servis:ulje,filter za ulje,filter za vozduh,filter za klima,filter za gorivo,Smeneti set kaisi registriran do 11.03.2023godina.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
ul. rilski kongres 75A
Потврден огласувач
072554084
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам