1 / 2
Pirotski kilim
9.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 11:40

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Pirotski kilim nov, dobro sočuvan so dimenzija 180x130 prodavam.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Мебел / Тепих

Се продава од:

Goran Ilik
Потврден огласувач
38975590652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам