1 / 4
Opel zafira 1.6 85 kw 2009 god
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2023 15:33

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel zafira registrirana do 20.10 .2023vo ekstra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

ilija
Потврден огласувач
070218931
Испрати Е-маил до огласувачот

kombinirka

1 €

Opel zafira 1.6 85 kw 2009 god

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам