1 / 3
Scott
22.000 €
12.08.2022 17:18

Свети Николе / Свети Николе

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Scott scale 80 L ram shimano 26 gumi
Shimano deore disk kocnici poveke info na 078311672

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ahmet
Потврден огласувач
078311672
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам