1 / 1
Kamperski stolici, novi
300 МКД
Цената е фиксна
16.09.2022 08:56

Карпош / Скопје

Две мали камперски столици, како нови.
Една 300 ден., двете 500 ден.
Лоцирани се во Козле, Скопје, без достава, само лично подигнување.

Информации само на овој број
078 362 699
078 362 699
078 362 699

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Оглас
Потврден огласувач
078362699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам