1 / 1
Dva industriski ventilatori 30cm
2.700 МКД
26.06.2022 13:50

Куманово / Куманово

Prodavam 2 industriski ventilatori.
Golemina: 300mm
Jacina: 100w

Koriseni okolu 20 dena.

Cena za eden 2700denari
Cena za dvata zaedno 5000 denari.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Aleksandar Pavlovikj
Потврден огласувач
076405502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам