1 / 2
Burinja 200L
800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 14:32

Свети Николе / Свети Николе

Se prodava plasticni i metalni burinja 200 litri

Категорија: Останато

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
072210332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам