1 / 9
stalaci za sajzeri
200 €
06.07.2022 10:42

Карпош / Скопје

se prodavaat dva stalaci za sajzeri so torbici komplet i dvata po 200€. komad ,, cenata nee fiksna dogovor na lice mesto inf:075-566 128

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Се продава од:

ilfan
Потврден огласувач
075566128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам