1 / 5
Se prodava Seat Ibiza
1 €
26.06.2022 18:06

Македонски Брод

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2003

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

47 kw / 64 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena po dogovor
Kontakt Stefan 078685765

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078671927
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам