1 / 9
Laptop HP Pavilion Dv9000 so Grafichka (GPU)
4.000 МКД
Цената не е фиксна
13.08.2022 10:02

Ѓорче Петров / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

AMD Turion

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

Socuvan Laptop HP Pavilion Dv9000 za domasna upotreba.
Processor AMD Turion 64 X2 TL-56 2 x 1.8 GHz (AMD Turion 64 X2), GPU: NVIDIA GeForce Go 7600 - 256 MB, 2 GB RAM, 160 GB HDD. 17 inch Display. Ima Windows 7 Ultimate 32 bit.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

GJT
Потврден огласувач
075227407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам