1 / 1
Camera Dahua 2 Mpx
1.000 МКД
Цената не е фиксна
17.07.2022 11:53

Битола / Битола

So napojuvannje , adapter
Dahua HAC-HDW1200RP HD-CVI camera 2Mpx, IR LED 20m, 3.6mm (89º)
https://www.megateh.eu/products/out-of-production/dahua-hac-hdw1200rp-hd-cvi-camera

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
071218831
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам