1 / 4
Mercedes GLK 220 CDI ot CH so full oprema
13.700 €
16.07.2022 10:20

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

GLK 220

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes Benz GLK 220 cdi so golema navigacija park senzori greaci na sedishta panorama sportpaket 8 gumi i mnogu druga oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
071976882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам