1 / 5
Citroen C3
1.200 €
26.06.2022 20:54

Делчево / Делчево

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Informacii:
070 928 197 - Kire

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vojco
Потврден огласувач
076957510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам