1 / 11
WW POLO 1.2 BENZIN
3.650 €
26.07.2022 10:55

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VOLKSWAGEN
POLO
1.2 I
51 KW/68KS
2009 GODINA
100150 KILOMETRI

OD OPREMA POSEDUVA:
-ABS
-AIRBAG
-ESP
-KLIMA
-RADIO
-METALIK BOJA
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
-ELEKTRIKA NA PROZORCI
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-KOZEN VOLAN
ZA PODETALNI INFORMACII KONTAKTIRAJTE NE NA 078 390 018 🇩🇪
PRODADENO PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам