1 / 4
Mercedes Actros 18 44
1 €
26.06.2022 20:56

Демир Хисар

Prodavam actros 18 44 euro 5 so retarder vebasto klima kumplug na federi napred registriran uste 6 mesec i so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

Josatrans
Потврден огласувач
078223344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам