1 / 5
SKODA SUPERB 2.0 TDI 170KS 2014 AMBITION PLUS
12.500 €
20.11.2022 17:10

Градско / Велес

Марка:

Skoda

Модел:

Superb

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

126 kw / 171 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SKODA SUPERB 2.0 TDI 170KS 2014
Kupena vo Makedonija. Realni 260000km so servisna istorija. Vo odlicna sostojba !
Od oprema poseduva :
ABS
ESP
Fabricki zatemneti stakla
2 originalni klucha
Senzori za dozd
Elektricni skloplivi retrovizori
Merach na pritisok vo gumi
Parking senzori (Zadni)
18' Sirius aluminiumski bandazi
Set letni + Set zimski gumi 225/40/18
Registrirana do 03/23

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070257108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам