1 / 2
Бардовци
120 €
09.08.2022 09:59

Карпош / Скопје

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат 8 плаца во Бардовци со вкупна површина од околу 4000м2( од 450м2-600м2 секој),урбанизирани,со донесен ДУП,намена семејно домување. За подетални информации јавете се на 070270652 Бојан

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Водоканал
Taskenska 3a-2 Skopje
Потврден огласувач
070270652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам