1 / 4
GIVI zadna torbica za motor
5.500 МКД
6.500 МКД
10.08.2022 15:20

Виница / Виница

Torbica odgovara na poveke vidovi motori, otporna na voda, torbicata e vo ekstra sostojba.
Moze kontakt viber

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава од:

IVICA
Потврден огласувач
077889809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам