1 / 6
MAN F2000 26.430 6x2
22.000 €
26.06.2022 23:06

Виница / Виница

Man f2000
god 1999
kw 228
vozilo za specijalna namena komunalno

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070708530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам